Ось як виглядає утриманка після 5 років життя з «папіком»!

Знайомтеся, жінку, яку ти бачиш на фотографіях, звуть Сімон Тун. Вона живе в Лондоні, їй 25 років, а заробляє на життя тим, що живе разом з багатими чоловіками …

002 8-e1481651624681 9-e1481651554995

Більш того, Сімон стверджує, що бути утриманкою – її покликання! За останні п’ять років вона встигла змінити шістьох спонсорів, що годяться їй в батьки, які повністю її забезпечували і обсипали шикарними подарунками.

Годинники Rolex, сумки Chanel, автомобіль Range Rover, а також нові груди, заради яких довелося зробити дві пластичних операції, ось далеко не повний перелік подарунків від «татусів».

За підрахунками дівчини, при її теперішньому способі життя їй потрібно 4 тисячі фунтів на місяць (а це майже 5 000 $)!

Звичайний день Сімон проходить за наступним сценарієм. Прокидається вона не раніше полудня, тому що терпіти не може ранок. Після цього вона йде в спортзал і займається там години дві-три.

Потім слід похід в солярій, манікюр та інші косметичні процедури. В годині  4-5 вечора Сімон може зустрітися з друзями і сходити в кафе, але справжнє життя починається після цього, коли дівчина відривається в нічних клубах.

Примітно, що батьки дівчини спокійно ставляться до її способу життя. Принаймні Сімон стверджує, що мама з татом не тільки всіляко підтримують її вибір, але навіть здружилися з одним з її колишніх спонсорів!

Міняти своє життя дівчина не має наміру. «Минулого тижня я їздила в Дубаї зі своїм” папіком “, і це було чудово. Він просто дав мені 8 000 фунтів, щоб я змогла пройтися по магазинах і розважитися! »- Захоплено розповіла Сімон.

Крім того героїня нашої розповіді стверджує, що гроші – далеко не єдине, що їй подобається в зрілих чоловіків. Величезну роль також відіграють впевненість в собі і чарівність, властиве людям старшого віку. Все це разом робить їх чарівними!

Незважаючи на те, що Сімон ні в чому собі не відмовляє, скажений ритм життя залишив серйозний відбиток на її обличчі. Досить порівняти її фотографію 5-річної давності і теперішню, і все стане ясно.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Загрузка...