“Я не вірю йому”: Радник Зеленського зробив гучну заяву

Радник з безпеки та оборони в команді Володимира Зеленського Іван Апаршин заявив, що не радить новообраному президенту вести прямі переговори з президентом Росії Володимиром Путіним та розмовляти з бойовиками на Донбасі.

За його словами, будь-які переговори з Путіним слід вести лише з представниками “потужних країн, з якими він не зможе гратися”.

“Я б не радив Президенту України зустрічатися сьогодні у такому форматі (віч-на-віч). Я не вірю, що потім Путін буде щось нам гарантувати. Я не вірю йому”, – пояснив Апаршин, зазначивши, що такі переговори були б безперспективними.

“Я б ніколи не сів за стіл переговорів один-на-один з Путіним. Це програшний варіант”, – додав він

Також радник Зеленського сказав, що ніколи не підтримає позицію, якщо хтось порадить новообраному президенту вести перемовини з бойовиками окупованих районів Донецької і Луганської областей.

“Я ніколи цього не підтримаю. Я в принципі не допускаю того, що Україна може розмовляти з цими людьми”, – заявив Апаршин.

Він розповів, що наразі бачить у Зеленського бажання вирішити питання війни на Донбасі.

“Я бачив у нього бажання вирішити цю проблему. Була така фраза: “На вигідних Україні умовах”. Я думаю це важливо”, – сказав радник.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...