€130 мільйонів отримає Польща від Єврокомісії на термінал скрапленого газу

Новий термінал скрапленого газу у Свіноуйсьце підвищить енергетичну безпеку Польщі та країн Балтії.
Європейська комісія вирішила виділити 128 мільйонів євро на проект інфраструктурної розбудови терміналу скрапленого газу в місці Свіноуйсьце на узбережжі Балтійського моря.

Про це заявив речник Єврокомісії Александер Вінтерштайн, повідомляє Укрінформ.

«Єврокомісія сьогодні схвалила підписання угоди між урядом Польщі та польською компанією LNG щодо продовження терміналу скрапленого газу на північному сході Польщі до узбережжя Балтійського моря. ЄС виділяє на цей проект майже 128 мільйонів євро з Європейського фонду регіонального розвитку. Це єдина конструкція такого розміру у Центральній, Східній та Північній Європі», – зазначив речник Єврокомісії.

Він переконаний, що реалізація проекту відкриє польський ринок для нових постачальників і зробить відчутний внесок у диверсифікацію та безпеку джерел постачання енергії.

За даними Єврокомісії, разом із проектом Baltic Pipe (“Балтійський трубопровід”), на будівництво якого ЄС виділив минулого тижня 215 мільйонів євро, новий термінал скрапленого газу у Свіноуйсьце підвищить енергетичну безпеку Польщі.

Як передбачається, завдяки Baltic Pipe уже з 2022 року на ринок країни постачатиметься газ із Північного моря, який надходитиме далі, зокрема до країн Балтії.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...