У Зеленського відреагували на монополізацію Ахметовим енергоринку

Рішення АМКУ призвело до монополізації не лише вугільного ринку, але й електроенергетичного.

У команді новообраного Президента України Володимира Зеленського проаналізують, чи є юридична можливість скасувати рішення Антимонопольного комітету України про дозвіл на придбання компанією ДТЕК Ахметова двох обленерго.

Про це у Facebook повідомив експерт із команди переможця президентських виборів Володимира Зеленського з питань енергетики, житлово-комунальних послуг та антимонопольного регулювання Андрій Герус.

Він наголосив, що це рішення призвело до монополізації компанією Ахметова ринку енергопостачання в Україні.

«Отже, Антимонопольний комітет України імені Петра Порошенка дав дозвіл компанії ДТЕК Р. Ахметова на купівлю двох обленерго: Одесаобленерго та Київобленерго.

Отже, група компаній ДТЕК, окрім того, що володіє 80% всього вугілля, 80% всіх вугільних електростанцій, то тепер ще й має у власності 42% усіх українських розподільчих електричних мереж і близько 48% роздрібного ринку постачання електроенергії. Немонополіст по-новому виглядає так», – написав Герус.

Він також оприлюднив поіменне голосування членів АМКУ за це рішення.

Проти надання дозволу, за інформацією Геруса, проголосували 2 державних уповноважених: А. Загребельська та С. Панаіотіді.

Натомість підтримали це рішення 4 людини – голова АМКУ Терентьєв, перший його заступник Ніжнік, Сидоренко та Процишен.

«Зі своєї сторони я звернувся із проханням до профільних юристів проаналізувати, чи можлива відміна сьогоднішнього дозволу новим рішення Антимонопольного комітехту у майбутньому», – повідомив Герус.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...