Олена Кравець слідом за Зеленським зробила зізнання про політику

Олена Кравець назвала головну роль у своєму житті – це не політика і навіть не гумор

Головна красуня 95 Кварталу Олена Кравець вперше заговорила про політичні амбіції. Точніше, вона заявила, що на відміну від колеги – гумориста Володимира Зеленського, у неї такі відсутні геть.
Вона сказала в інтерв’ю молодої журналістки в ефірі “Женин Журнал” політика – це поле бою, яке їй не цікаво.

“Немає. Коротко, ясно, як відрізала – ні! Мені не цікаво це. Мені здається, це дуже складно, не жіноча справа. Мені не хочеться. Я не хочу брати на себе більшу відповідальність і більше того, я не відчуваю в собі амбіцій і великого досвіду, потягу або пристрасті до цих всіх речей”, – наголосила Кравець.

Олена Кравець – відома українська комічна актриса студії “Квартал-95”. Вона єдина жінка у чоловічому колективі, але з недавніх пір ще і лідер телешоу “Жіночий квартал”. Крім того, Олена Кравець є багатодітною матір’ю, і вона успішна в кар’єрі, так і в материнстві. Телезірка частенько ділиться з шанувальниками у соцмережі Instagram новими фотографіями і подробицями творчого й особистого життя.

View this post on Instagram

Сегодня я учусь по-новому смотреть на своих детей и на себя, их орбиту. Во-первых, очень хочу успевать за этим космическим поколением, а во-вторых, хочу помочь им быть гибкими в стремительно меняющемся мире, оставаясь при этом собой. Одна статья (по ссылке в шапке) заставила призадуматься. Цитата из неё: «Итак, почему вопрос «кем ты хочешь быть, когда вырастешь» глупый? Во-первых , это заставляет подростков определять себя в терминах работы. Ведь задавая этот вопрос, взрослые не ожидают услышать, например, «отцом» или «мамой», тем более «цельной личностью». А потом родители уверяют, что главное, чтобы ребенок вырос порядочным, заботливым человеком, но ребенок-то уверен, что главной ценностью является успешная карьера. Если мы определяем свою ценность нашей работой, то эта ценность зависит от наших достижений. И это может обернуться большой проблемой.» Поговорим, когда прочитаете? Пишите)

A post shared by Elena Kravets (@lennykravets) on

Нагадаємо, що Олена Кравець вирішила поділитися з шанувальниками новиною про те, що стала героїнею незвичайного інтерв’ю. Як виявилося, актриса вела бесіду з 11-річною Женею в рамках проекту “Женин журнал”. Відео цього незвичайного інтерв’ю з’явилося в YouTube. Варто відзначити, що в цьому ролику глядачі можуть побачити милих близнюків Олени Кравець – Ваню і Катю.

https://www.instagram.com/p/BwudZ1BpGHy/?utm_source=ig_embed

 

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...