У Берліні запропонували нову стратегію для Донбасу

Управління регіонами потрібно передати цивільній перехідній адміністрації під керівництвом ООН.

Депутати Вільної демократичної партії Німеччини (ВДП) прийняли документ, у якому містяться пропозиції щодо нової стратегії для Донбасу. Стратегію під назвою «Мир в Україні потребує нового імпульсу» незабаром внесуть у Бундестаг на обговорення. Про це повідомляє «Кореспондент».

ВДП запропонує парламенту Німеччини розробити додатковий план дій, що стосуються мінських угод, із обов’язковими термінами виконання їхніх пунктів і «конкретними наслідками в разі їхнього недотримання».

«І Росія, й Україна повинні виконати зобов’язання, прийняті в рамках мінських угод», — вважають депутати.

Документ складається з 12 пунктів. Зокрема, він пропонує розширити місію сприяння Україні. Для цього, на думку депутатів, до України необхідно спрямувати додатковий контингент цивільної поліції ООН, який «виконує суверенні завдання у співпраці з українськими органами безпеки».

Крім цього, партія пропонує Бундестагу розробити мирний план, у якому містяться пропозиції щодо розпуску урядів самопроголошених «Донецької і Луганської народних республік». На думку депутатів, управління регіонами потрібно передати цивільній перехідній адміністрації під керівництвом ООН.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...