Порошенко поспіхом продав своє майно: подробиці та ім’я нового власника

У великого торгового центру з’явився новий власник

У кишинівській компанії “Twins Estate S. R. L.” заявили, що вони придбали пакет акцій великого торгового центру Кишинева АТ “Gemenii S. A.” (колишній універмаг “Дитячий світ”), яким раніше володів чинний президент України Петро Порошенко.
Так, у вівторок, 30 квітня, “Twins Estate S. R. L.” розповсюдила прес-реліз про те, що придбала мажоритарний пакет акцій колишнього “Дитячого світу” в Кишиневі. Згідно з інформацією, договір про купівлю-продаж наприкінці минулого тижня схвалений Радою з конкуренції і вступив у силу.

У той же час подробиці угоди, сума угоди, а також ім’я продавця не повідомляються. Відомо тільки, що торговий центр “Gemenii S. A.” продовжить роботу в звичайному режимі.

Новий власник має намір оновити центр у відповідності з запитами сучасного ринку. Власник також обіцяє зберегти актуальний бренд “Gemenii”, “впізнаваний у всій Молдавії”.
Компанія “Twins Estate S. R. L.” входить у групу компаній “Rogob”, яка спеціалізується на торгівлі м’ясом і м’ясопродуктами. Два роки тому компанія “Rogop” також придбала магазин “Unic” – колишній центральний універмаг Кишинева.

Молдавські ЗМІ повідомляли, що компанія “Rogop” через треті особи належить лідеру Демократичної партії та головному молдавському олігарху Владу Плахотнюку. Вважається, що він є діловим партнером Петра Порошенка.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...