Скандал в українській гімназії: учням показували Путіна і змушували співати радянських пісень (відео)

Вчителька музики у 1-й міській гімназії Черкас стала фігурантом гучного скандалу. Вона змушувала учнів 4-го класу співати радянські пісні «Катюша», «Синенький платочек» і «Вставай, страна огромная», а також показала пропагандистське відео з президентом Росії Володимиром Путіним.

На цей інцидент негайно відреагували в Департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. Про це повідомляє «Оглядач».

Після поширення інформації в соціальній мережі, в навчальному закладі провели ретельну перевірку. Для цього в гімназії створили спеціальну комісію, опитали свідків і переглянули відеодокази з камер спостереження.

«Певні факти підтвердилися. На уроках справді звучали радянські пісні, присвячені перемозі над гітлерівською Німеччиною, і були показані відеофайли з Володимиром Путіним», — розповів Сергій Воронов, директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

За його словами, вчителька пояснила цей інцидент прикрою випадковістю і зазначила, що ніякої антиукраїнської пропаганди не було. YouTube нібито сам технічно підвантажив відео з Путіним. Однак згодом педагог все ж визнала свою помилку і, щоб не підставляти директора в такій резонансній справі, написала заяву на звільнення.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...