Коломойський погодився віддати державі “ПриватБанк” – ЗМІ

Екс-голова Дніпропетровської ОДА, олігарх Ігор Коломойський та інші акціонери погодилися передати “ПриватБанк” державі після 20 грудня.

photo_originals

Як пише “Економічна правда“. Втім, для націоналізації установи цього виявилося замало.

Тому, за даними ЗМІ, 14 грудня пізно ввечері відбулася зустріч в Адміністраіі президента, на якій прем’єр-міністр Володимир Гройсман висловився проти такого сценарію.

“І тепер вже важко сказати, чи буде націоналізований банк до кінця року. Без згоди прем’єра цього зробити не можна. За словами співрозмовників ЕП, близьких до акціонерів, не виключено, що на позицію Гройсмана вплинув інший акціонер – Геннадій Боголюбов, який до цього вважався неактивною стороною переговорів”, – йдеться у статті.

У будь-якому випадку, зазначається в матеріалі, позиція прем’єр-міністра здається переконливою, оскільки це може бути абсолютно не той випадок, коли вирішувати проблему “ПриватБанку” раніше буде краще і дешевше, навіть якщо того вимагає МВФ.

Як повідомляв заступник голови правління “ПриватБанку” Олег Гороховський заявив, що паніка, пов’язана з ситуацією, що склалася в фінустанові, є зрежисованою, а націоналізація, якою лякають клієнтів і вкладників, в принципі не несе для них жодних загроз.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Загрузка...