Гуайдо визнав поразку спроби перевороту

Лідер опозиції вважає, що у них було недостатньо підтримки військових.

Лідер опозиції Венесуели Хуан Гуайдо визнав поразку спроби перевороту і заявив про готовність поставити на голосування в парламенті пропозиції США про військове втручання, якщо такі надійдуть.

Про це він заявив в інтерв’ю газеті The Washington Post.

На його думку, поразка останньої спроби перевороту, яка почалася 30 квітня, сталася через нестачу підтримки з боку військових.

“Може, нам досі потрібно більше солдатів і більше підтримки від представників режиму, які захотіли б нас підтримати. Думаю, прорахунок в цьому очевидний”, – сказав Гуайдо.

Коли його запитали, як би він відповів на можливу пропозицію від радника американського президента Джона Болтона про втручання, Гуайдо сказав: “Дорогий друже Джоне Болтоне, дякую за пропозицію, ми оцінимо її і, ймовірно, розглянемо в парламенті для подолання кризи. У разі необхідності, може, ми її приймемо”.

Гуайдо також назвав “хорошою новиною” обговорення варіантів можливих дій американських військових у Венесуелі, що пройшли в США.

“Ми розглядаємо всі варіанти. Добре, що такий важливий союзник, як США, також розглядає його. Значить, ми зможемо в разі необхідності розраховувати на співпрацю”, – заявив Гуайдо.

Водночас лідер опозиції зазначив, що виступає проти “одностороннього вторгнення американських військових” – ті повинні діяти “спільно з венесуельськими силами, налаштованими проти Мадуро”. Вдаватися в подробиці він не став, уточнює газета.

Зіткнення у Венесуелі поновилися після того, як Гуайдо 30 квітня закликав прихильників до здійснення “фінальної фази” зміни влади в країні.

В результаті постраждали понад 300 осіб, ще більш ніж 200 були затримані.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...