“Святкував своє день народження і появу первістка”: з’явилися жалісливі деталі вбивства поліцейського

“Святкував своє день народження і появу первістка”: з’явилися жалісливі деталі вбивства поліцейського.

Майор поліції Антон Павленко, якого вночі застрелили біля кафе в Баришівці, днями вперше став батьком, а в трагічну ніч святкував свій день народження.

Про це ТСН розповів вітчим поліцейського Анатолій Юрченко.

2 травня у Павленка народився син, його дружина все ще перебуває в лікарні. Тому в ніч на неділю правоохоронець з друзями відзначав відразу дві великі події – свій день народження і народження первістка.

Як розповів родич поліцейського, в цьому році на Павленка вже було скоєно замах. У січні в нього стріляли у дворі будинку, в якому він жив. Тоді поліцейський дивом вижив – куля влучила в голову і сильно пошкодила ніс. На пластичну операцію збирали гроші всією сім’єю, а нападників так і не знайшли.

Також вітчим розповів, що Антон виріс в Баришівці, закінчив школу із золотою медаллю, а потім закінчив Луганський університет внутрішніх справ. Служити в правоохоронних органах було його мрією. Проходив службу в зоні проведення ООС. На посаду заступника начальника Баришівського відділення поліції прийшов в званні капітана і згодом отримав майора.

Ресторан, біля якого стався напад, досі закритий – там тривають слідчі дії. Нападників ще не знайшли.

Нагадаємо, в ніч на 5 травня в місті Баришівка під Києвом біля одного з ресторанів був застрелений заступник начальника відділення поліції майор Антон Павленко.

Як стало відомо з поінформованих джерел, вбивство було замовним.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...