Стопами Зеленського вирішив піти відомий комік: “Готовий наступного разу взяти булаву”

Популярний гуморист придумав кілька незвичайних рішень для зміни політичної системи країни


Не так давно з’явилася інформація про те, що у Володимира Зеленського знайшовся можливий конкурент. Зокрема, популярний комік і лідер гумористичної студії “Дизель-шоу” Єгор Крутоголов заявив, що не проти податися в президенти нашої країни, пишуть Акценти.
Команда “Дизель” утворена в Миколаєві, при цьому вона також починала з КВК. На даний час лідер проекту “Дизель” Крутоголов заявив про бажання піти по п’ятах Володимира Зеленського і повторити його успіх. Про свої плани комік заявив під час представлення оновленої програми “Дизель-шоу” на офіційному YouTube-каналі.

Крутоголов заявив: “Хочу повідомити вам, що я через п’ять років, а якщо будуть дострокові, то відразу, беручи до уваги, що тепер після дніпровських, донецьких і вінницьких, акцент змістився в бік гумористичних… Я вирішив не чекати новорічної ночі, і сказати, що готовий наступного разу взяти булаву з рук Вовки…ой, Зеленого… Володимира Олександровича”.

Варто відзначити, що в разі перемоги гуморист пропонує кілька радикальних рішень, які покликані змінити політичну систему України. В їхній список входять: введення посад “другої леді” і “запасної леді” (їх спеціально підготували для жіночої половини “Дизель-шоу”), а також поява “Міністерства алкоголізму”.

 

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...