“Рятували з пекла своє барахло”: росіяни шоковані пасажирами згорілого літака в “Шереметьєво”

Російський блогер Ілля Варламов обурився поведінкою пасажирів літака Москва – Мурманськ російської компанії “Аерофлот”, який загорівся в аеропорту “Шереметьєво”.

У своєму ЖЖ він нагадав, що в результаті аварійної посадки борт загорівся, загинули 41 людей, все відбулося на очах сотень пасажирів, які очікують свій рейс в терміналі.

“Уже через кілька хвилин з’явилися кадри, як люди вистрибують з палаючої машини і біжать по льотному полю … Вони рятуються з цього пекла і рятують своє барахло. У кожного другого чемодан або сумка. Їм важко їх нести, але вони тягнуть своє барахло”, – написав блогер.

“Джерела в Службі авіаційної безпеки аеропорту Шереметьєво підтверджують, що в порушення всіх інструкцій, даних кабінним екіпажем при аварійній посадці палаючого лайнера, безліч пасажирів” гальмували евакуацію, дістаючи і забираючи з собою ручну поклажу “, – йдеться в повідомленні.

“Я літаю постійно, і кожен раз перед польотом пояснюють правила безпеки, розповідають, як себе треба вести в екстреній ситуації. Командир корабля і екіпаж оголосили всім, що барахло брати не треба, треба рятуватися! Але ні… барахло дорожче. Сука, просто зла не вистачає, дивлюся вже 10-й раз на ці кадри рятуючихся людей і думаю, що замість валізи мігла би бути ще одна людина, яка вижила. Але життя ближнього коштує дешевше валізи”, – уклав Варламов.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...