Щасливий холостяк Микита Добринін вийшов у світ: хто його супутниця

Холостяк Микита Добринін прийшов на прем’єру фільму
Щасливий холостяк Микита Добринін вийшов у світ: хто його супутниця
Головний герой останнього сезону шоу “Холостяк”, відомий український шоумен Микита Добринін з’явився на прем’єрі фільму “Шахрайки” у Києві. Про це передає Clutch.

У вівторок, 7 травня, у кінотеатрі “Оскар” відбулася прем’єра кримінальної комедії “Шахрайки”. На заході з’явилися багато знаменитостей, скреди яких Олеся Жураковська, Поліна Логунова, Сергій Костецький, Яна Клочкова та інші.На прем’єрі помітили і головного холостяка країни Микиту Добриніна, який, на подив прихильників, прийшов на захід один.
Раніше повідомлялося, що відомий український ведучий, головний редактор чоловічого журналу XXL і новий герой культового проекту “Холостяк” Микита Добринін дуже активно веде свою сторінку в Instagram. Нещодавно знаменитість виклав кадр з новенької фотосесії, поділившись власними секретами успіху. Так, артист зізнався, що неможливо знайти ідеальний час для початку, а зручний випадок потрібно створювати самому.

https://www.instagram.com/p/BxNo98kg3WM/?utm_source=ig_embed

“Неможливо знайти ідеальний час для початку. Роботи, нового хобі або запуску свого стартапу. Світ так влаштований: якщо ти хочеш— роби. Просто береш— і робиш. Іноді думаю про те, чого я досяг, якби почав займатися своєю справою раніше? Багато людей постійно чогось чекають— знаку, понеділка, вівторка чи нових обставин. Відмовки скрізь працюють однаково. Людина, яка мріє про бізнес, чекає роками зручного випадку; письменник, співак, спортсмен — усі чекають. Але світ влаштований так, що особливої ситуації не буде, не буде цьої слушної нагоди. Потрібно самому шукати.”, – поділився порадою Добринін.


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...