У Раді схвалили легалізацію марихуани: скоро все зміниться, подробиці

У Верховній Раді схвалили ініціативу про легалізацію медичної марихуани

Так, Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин сьогодні одноголосно схвалив законопроект про використання канабісу в медичних цілях.

«Рішення таке: ми подаємо законопроект, який приймається в першому читанні, приймаємо це за основу, а далі розглядаємо, є бачення розвитку цього напряму», – зазначив член комітету Георгій Логвінський, передає Liga.net.

Українці неодноразово пропонували владі легалізувати марихуану, проте навіть при наборі необхідної кількості голосів під петиціями, проекти блокувалися.

Раніше в Україні видали першу ліцензію на виробництво продуктів з марихуани. Державна служба України з лікарських засобів та контролю над наркотиками видала першу ліцензію на імпорт високоякісного каннабидиол(КБД)-сировини, екстрактів та концентратів, готових КБД-продуктів, обробку КБД, оптовий продаж готової продукції КБД, а також на реекспорт концентратів КБД та продуктів переробки КБД в Європу і на світовий ринок.

Її отримала американська компанія C21 Investments Inc, штаб-квартира якої розташована в канадському Ванкувері. Відповідний прес-реліз американська компанія випустила ще 7 листопада, але в Україні його звернуло увагу видання InVenture тільки через 5 днів.

“Ми раді отримати першу ліцензію, видану в Україні, і розширити її на Європу. Для нас це значуща можливість — побудувати нову галузь, створити нові високоякісні робочі місця та використовувати конкурентні переваги України для доступу до ринків ЄС та глобальних ринків», — сказав головний виконавчий директор C21 Investments Роберт Чейні.

У прес-релізі C21 також повідомляється, що компанія подає заявку на отримання в Україні додаткових ліцензій, у тому числі на вирощування конопель.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...