Всіх нас весь цей час обманювали! Ось хто насправді правив Україною: Тепер все зрозуміло (ФОТО)

Мільйони людей в Україні навіть не підозрює хто насправді прийшов до влади після Майдану і чому все досягнення революції були зведені до “0”, а країна виявилася розколотою, економіка розвалена.

Багато всерйоз вважають, що до влади після Майдану прийшли патріоти своєї країни, які насправді хотіли перетворити Україну.

На жаль це найглибша помилка, оскільки за вишиванкою і криками «Слава Україні» крилися справжні злочинці і люди, яких абсолютно нічого не пов’язує з Україною.

Володимир Омелян – Міністр інфраструктури України

Давайте ж проаналізуємо малу частину тих, хто після Майдану одягнув вишиванку, зайшов на крові у владу і почав реформи власного капіталу
До Майдану був ніким. Після Майдану став мільйонером. Дружина громадянка США, діти громадяни США, він сам також є громадянином США. Вся сім’я проживає в США.

За час його каденції було вкрадено сотні мільйонів доларів на будівництво доріг. Дороги в Україні розвалені, поїзди в Україні нагадують контейнери для перевезення худоби.
Омелян ж купив собі і своїй дружині два Майбаха і літає тільки на приватному літаку.

У Омеляна немає нічого спільного з Україною. Діти і дружина після Майдану відразу ж втекли в США, куди власне відправиться і сам Омелян після інавгурації Зеленського.

Проти Омеляна було відкрито кілька кримінальних справ, але за наказом Порошенко вони відразу ж були закриті.

Арсеній Яценюк

Дочки і дружина є громадянками США. Сім’я і сам Арсеній Яценюк не проживають в Україні. Одна дочка живе в США, друга в Лондоні, дружина в Ізраїлі, сам Арсеній Петрович також більшу частину часу живе в Ізраїлі і тільки зрідка приїжджає в Україну.

Сестра Яценюка і всі його близькі родичі також проживають в США.
Після Майдану сколотив неймовірне стан. Основні об’єкти наживи – стіна на кордоні з Росією, на яку було виділено більше 1 мільярда гривень. За 5 років немає ні грошей, ні стіни.

Був неодноразово замішаний в корупційних скандалах. Рейтинг його партії Народний Фронт дорівнює 0,1%.

Що може пов’язувати Яценюка з Україною? Нічого крім грошей.

Петро Порошенко

Старший син депутат Верховної Ради України, інші діти проживають в Лондоні.

Діти Петра Порошенка не розмовляють українською мовою. Рідною мовою дітей Петра Порошенка є російська.
Зараз вони розмовляють виключно російською і англійською.

У Петра Порошенка в 2014 році був куплений замок в Іспанії. Також для безпеки Петро Порошенко ще в 2013 став громадянином Швейцарії, як власне і вся його сім’я.

Діти гаранта-патріота без докорів сумління роблять фотографії на підтримку Росії і це для них норма. Вони живуть в зовсім іншому світі: За час правління, Петро Порошенко збільшив свій заробіток і стан в 125 разів.

За вірячи його правління Україна стала найбільш корумпованою країною Європи, самої злиденною країною Європи. ООН офіційно визнала Україну голодуючій країною.

Юрій Луценко

Після Майдану зайняв пост Генерального Прокурора України. Фактично щотижня його звинувачували в корупційних діяннях, проте будучи кумом Петра Порошенка він мав і має імунітет від Закону.

Юрій Луценко придбав будинку в Італії, сам Юрій та Ірина Луценко мають подвійне громадянство.
У будь-який момент вони готові виїхати з України і жити не тужити на італійських віллах зароблених на довірливих украінцах.Дом в Києві за 1,8 мільйона доларів Луценко терміново виставив на продаж після програшу кума Порошенка на виборах.

Після Майдану збільшив свої статки в десятки разів. За інформацією зі ЗМІ, Луценко продавав кримінальні справи і за 5 років він продав справ більш ніж на 350 мільйонів доларів.

Сергій Пашинський

Після Майдану зробив 25 річного сина мільйонером. Сам Сергій Пашинський підозрювався і підозрюється в корупційних діяннях, пов’язаних з армією і війною, на сотні мільйонів гривень.

Після програшу Порошенко він терміново вивіз родину в ОАЕ, де були куплені кілька об’єктів нерухомості.

Пашинський є одним з підозрюваних у розстрілі Майдану. Є громадянином декількох країн.

До Майдану він активно працював і з Медвечук, за що в 2000-х роках потрапив до в’язниці на першу ходку.

Після цього він активно збагачувався в команді Януковича.

Цей список можна продовжувати до нескінченності. Більше половини депутатів є громадянами не тільки України.

Велика частина представників влади, народних депутатів і міністрів вивезли свої родини за кордон вже після або під час Майдану.

Це люди, які не мають нічого спільного з Україною. Ось чому Україна виявилася розколотою, пограбована і фактично розвалена.

Ця влада на чолі з Порошенком нічого не робила просто так. Їх мета гроші, а на країну і народ їм глибоко наплювати!

Ми не повинні дати їм шанс, вони спробують взяти у нас реванш і в цьому ніхто не сумнівається

РЕКЛАМА:

Джерело.

загрузка...