“Вони це заслужили”: депутатам Ради світить в’язниця, “Зеленський видає указ”

Спроба зупинити розпуск Верховної Ради новообраним президентом Володимиром Зеленським незаконна

Про це заявив український журналіст Олександр Дубінський. Він аргументував своє висловлювання в новому ролику на YouTube.
Блогер запевняє, що зараз в Україні не існує процедури розпуску парламенту через відсутність коаліції. Її скасували вже дуже давно:

“Коаліція, правила її створення і розпуску в регламенті Верховної Ради існували тільки до 2010 року. Там же було прописано право спікера оголосити 30 днів на створення нової коаліції. Зараз цього в регламенті з 2010 року немає… там навіть слова”коаліція“немає. Коаліція прописана тільки в Конституції, яка становить 226 депутатів у складі депутатських фракцій і груп”, – пояснив Олександр Дубинський.

Як зазначив журналіст, за фактом в Україні не було коаліції вже давно. Адже Блок Петра Порошенка і “Народний фронт» не нараховують достатньої кількості депутатів після 2016 року, коли з об’єднання вийшли “Батьківщина” і “Самопоміч”. Чинний президент Петро Порошенко мав право розпустити Верховну Раду, але не скористався ним. Замість цього гарант “змушував любити себе”, порушуючи кримінальні справи на опальних депутатів.

“Так що Зеленський просто приходить в офіс, просто видає указ про розпуск, і вони дружними рядами йдуть на*уй. Вийшли вони з неіснуючої коаліції, зайшли вони в неіснуючу коаліцію – це виключно плід еротичних фантазій” Народного фронту” і керівників цієї партії”, – заявив автор відеоролика.

Олександр Дубинський також пояснив, чому уявну коаліцію покинула саме згадана партія. За словами журналіста, її ситуація дуже плачевна. Адже у “Народного фронту” немає перспектив пройти до Верховної Ради після парламентських виборів. На відміну від БПП, чийого лідера підтримали близько 25% виборців під час виборів президента.

Журналіст порівняв Верховну Раду з алкоголіком, який замкнувся на лікеро-горілчаному заводі перед приходом господарів. “Похмілля буде болючим”, – попередив Олександр Дубинський. Він упевнений, що будь-який суд може визнати дії депутатів спробою узурпувати владу в Україні і відправити їх за списками за ґрати на 5-7 років: “Вони це заслужили”.

РЕКЛАМА:

Джерело.

загрузка...