Зеленський загнав Раду у глухий кут, один указ вирішив долю депутатів: “Не мають права на життя”

Президент Володимир Зеленський поставив перед народними депутатами нерозв’язну проблему, вимагаючи відставки Юрія Луценка

Напередодні глава держави вніс до Верховної Ради подання на звільнення глави Генеральної прокуратури України. Журналіст Олександр Дубинський в своєму відеоблозі на YouTube розповів про наслідки такого рішення для депутатів.

11 червня про заходи Володимира Зеленського під час брифінгу доповів заступник глави Адміністрації Президента Руслан Рябошапка. Представник гаранта зазначив, що у Юрія Луценка немає вищої юридичної освіти і досвіду роботи в правоохоронній сфері. Подання на звільнення генерального прокурора підписано і передано до парламенту.

Олександр Дубинський нагадав, що посада Юрію Луценку передали народні депутати, які тепер дорікають Володимира Зеленського в незаконному указі про розпуск Верховної Ради. Тоді, як парламент майже п’ять років працював без фактичної коаліції.
“Злодійська банда, яка узурпувала владу, призначила чувака, який взагалі нічого не розуміє в юриспруденції, генеральним прокурором України. Для чого? Для того, щоб покривав людей Порошенко і давав їм красти наші з вами гроші, а з іншого боку – продавав вигідні кримінальні справи. Саме тому, до речі, ніхто з Януковича оточення, корупційних схематозників, які розвинулися в процесі еволюції держави, ніхто не посадив”, – заявив журналіст в своєму ролику.

Він припустив, що Верховна Рада відмовиться звільняти Юрія Луценка з посади генпрокурора за поданням президента. У той же час, Володимир Зеленський послав чиновнику красномовне послання: “Вася, вали нафіг”. У разі ж відмови, новий глава держави зможе знищити рейтинг фракції, яка, нібито, становить коаліцію. За словами Олександра Дубинського, “Народний фронт” вже і так занурився на дно. А ось “Європейська солідарність”, вона ж Блок Петра Порошенка і “Удар”, ризикує не пройти в парламент.

“Я вважаю, це офігеним позитивом. Тому що ні ПЕС, ні “За життя”, ні “Оппоблок” в принципі права на життя в українському парламенті не мають”, – підсумував Олександр Дубинський.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...