Евакуйовані з Алеппо біженці замерзають насмерть на виїзді з міста

Автобуси, призначені для евакуації останніх мирних жителів і повстанців з обложеного сирійського Алеппо, були зупинені на контрольно-пропускних пунктах на околицях міста. 60 автобусів, що евакуювали мешканців східного Алеппо, були затримані на виїзді з міста. Зафіксовано декілька випадків смерті від холоду, температура на місці опустилася нижче нуля. Про це пише The Guardian з посиланням на спостерігачів.

2016-05-05t202659z_509701676_s1betcixznaa_rtrmadp_3_mideast-crisis-syria-aleppo-pic905-895x505-98236

“Народна ситуація вкрай складна через холод, нестачу води і продовольства. Примусова евакуація призупиняється, і люди не можуть залишати автобуси”,– зазначили активісти.

Нагадаємо, 14 грудня у сирійському місті Алеппо відновилися запеклі бої з використанням важкої техніки. В ООН підтвердили бомбардування по Алеппо та масові страти у місті. Згодом виїзд зі східного Алеппо заблокували. Сирійська армія встановила загородження на автомагістралі, якою раніше рухались колони з евакуйованими. Проте, Сирійські повстанці та урядова армія погодили нову домовленість про завершення евакуації людей зі східної частини міста Алеппо.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Загрузка...