Здається, вождю «ЛНР» настав кінець

Російська влада збираються змінити ватажка “ЛНР” Ігоря Плотницького. Такою думкою в коментарі виданню Online.ua поділився журналіст Денис Казанський.

ihor-plotnyczkyj_large

“Мені здається, що Кремль збирається міняти Плотницького, звернув увагу, що проти нього організована кампанія в російських прокремлівських ЗМІ. Якщо Плотницького не збираються прибирати, навіщо проводити цю кампанію – адже вона дискредитує саму побудовану Москвою на Донбасі систему?”, – поцікавився Казанський.

Він зазначив, що останнім часом в російський виданнях “Комсомольская правда”, “Московський комсомолець” і “Росбалт” вийшли “розгромні” матеріали про Плотницького.

“Нам два роки говорили, що українські пропагандистські ЗМІ очорнюють світлий образ борців за свободу Донбасу, і ось тепер “Комсомольская правда” пише, що Плотницкий разом з Пристюком (екс-головою Луганської області Володимиром Пристюком – Ред.) стали монополістами на ринку медикаментів в “ЛНР”, витісняють місцевих конкурентів, а допомагає їм олігарх-втікач Сергій Курченко. Нам луганські фармацевтичні схеми були відомі, але зараз про це пише одна з найпопулярніших російських газет”, – зазначив Казанський.

Він підкреслив, що на початку грудня “Московський комсомолець” стверджував, що Плотницький разом з Курченко монополізували постачання нафтопродуктів, електроенергії та вугілля на підконтрольну бойовикам “ЛНР” територію і тепер “збираються прибрати до рук “Луганськгаз”.

Крім того, журналіст згадав про інтерв’ю екс-ватажка “ЛНР” Валерія Болотова “Росбалту”.

“Так все і сталося. І буквально недавно вийшло на “Росбалт” інтерв’ю з Валерієм Болотовим, попередником Плотницького. І тут вже він такого навернув (хіба що українські націоналісти подібне говорили): Плотницький – мародер, вбивця, саботажник; за словами Болотова, Плотницький руйнував Луганськ, це батальйон “Зоря” (ним командував Плотницький – Ред.) влітку 2014-го обстрілював місто з мінометів “, – заявив Казанський.

Він вважає, що Росія “намалювала Плотницькому роги, копита і свинячий п’ятак”.

“Після цього залишати його при владі просто немає резону, адже люди будуть думати, що росіяни поставили в “ЛН “якогось найдосконалішого виродка, і питання тільки до Росії: “Навіщо ви це зробили? За що там люди вмирали? До чого ця війна, якщо Путін замість одних ідіотів поставив абсолютно безпринципного дегенерата, який втопив нещасний Луганськ в крові? “Думаю, все це свідчить про майбутню заміну Плотницього”, – резюмував Казанський.

Для довідки: Плотницький очолив “ЛНР” в листопаді 2014 року, змінивши на цьому “посту” Болотова. Є кадровим військовим, закінчив Пензенське вище артилерійське інженерне училище. Звільнився з армії в 1991 році в званні майора, потім займався бізнесом.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Загрузка...