Україна на Європейських іграх завоювала 51 медаль і вийшла на третє місце рейтингу

Українські спортсмени на других Європейських іграх, які завершилися в Мінську (Білорусь), завоювали 51 медаль – 16 золотих, 17 срібних і 18 бронзових.

У загальному медальному заліку збірна України посіла третє місце, поступившись Білорусі та Росії, повідомляє Національний олімпійський комітет України.

У заключний день змагань українці завоювали 14 медалей – 6 золотих, 4 срібних і 4 бронзових.

Крапку в виступах команди поставив каратист Станіслав Горуна, який в змаганнях куміте у ваговій категорії 75 кг впевнено отримав звання чемпіона.

На I Європейських іграх, які відбулися в 2015 році в Баку (Азербайджан), Україну представляли 243 спортсменів в 19 з 20 можливих видів спорту. Тоді наша збірна завоювала 46 нагород.