Український фільм «Гуцулка Ксеня» переміг на фестивалі у Японії

Серед 5 фільмів, українська стрічка “Гуцулка Ксеня” виявилася найкращою за рішенням журі.

Фільм Олени Дем’яненко «Гуцулка Ксеня» отримав головну нагороду Grand-Prix Atami Film Festival 2019 у Японії, — повідомляє ZАХІD.NET.

Головний Приз фестивалю Олені Дем’яненко вручила зірка японського кіно Момоі Каора («Імператор», «Привид в обладунках»).

Фестиваль проходив з 28 червня до 1 липня в курортному містечку Аматі, яке називають «японським Голлівудом», біля підніжжя знаменитої гори Фудзі.

У журі — Хироши Касивабара (голова японської Асоціації сценаристів), Джун Асакава (популярний японський режисер, який працює в Голлівуді), Еліот Гроув (канадський продюсер, засновник кінофестивалю Raindance).

Цього року на розгляд відбіркової комісії фестивалю надійшло більше 1200 фільмів. До програми ігрового кіно відібрано 5 фільмів, серед яких — «Гуцулка Ксеня».

Головними партнерами фестивалю є кінотеатральна мережа країни, а також провідний телевізійний канал, що розширює можливості для подальшого представлення українського фільму на кіно-телеринку Японії.

На українських кіноекранах фільм «Гуцулка Ксеня», створений за мотивами легендарної (та свого часу забороненої) оперети Ярослава Барнича, побував весною 2019 року.

Головні ролі у фільмі зіграли Варвара Лущик, американський актор та композитор, студент університету в Нью-Джерсі Макс Лозинський. Також у ролях – Ігор Цішкевич, бельгієць Олів’є Бонжюр, Катерина Молчанова, Марічка Штрибулова, Вікторія Янчук, Наталья Кобизська, Віталій Ажнов, Юрій Рудковський, а також львівські актори Олег Стефан та Януш Юхницький. Також у фільмі грають та співають Dakh Daughters та «Даха Браха».

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...