Мріяв зґвалтувати саме дитину! Відома жахлива правда про вбивство Даринки Лук’яненко

Підозрюваний у вбивстві 11-річної Даринки Лук’яненко 22-річний Микола Тарасов планував злочин ще в квітні 2019 року, маючи намір згвалтувати будь-якої дитину.

Мріяв зґвалтувати саме дитину! Відома жахлива правда про вбивство Даринки Лук’яненко

В результаті його вибір припав на сусідську дівчинку. Про це свідчать дані, розміщені в Реєстрі судових рішень.

Так, Тарасов зізнався, що на грунті постійної сексуальної незадоволеності вже давно замислювався про зґвалтування саме малолітньої дитини. Даринку він вибрав оскільки був добре з нею знайомий і легко міг реалізувати злочинний умисел через те, що знав її звичний маршрут.
В кінці минулого тижня на ТРК «Україна» вийшла програма «Говорить Україна», присвячена вбивства Даші Лук’яненко. Одеські волонтери, які брали участь в пошуках Дар’ї і продовжують спілкуватися зі слідчими, незадоволені тим, як була зроблена передача. Кажуть, що багато важливих подробиць не були озвучені.

«Журналісти могли докопатися до істини, прояснити моменти, які до сих пір незрозумілі в цій історії. Чому у фінальній версії шоу не потрапила історія про те, як мама вбивці на третій день побігла до психолога за довідкою про те, що її син не в собі? Які можуть бути сумніви в тому, знала вона або не знала про злочин, якщо кажуть, що вона вночі бігала на ринок за оцтом? Ми ще раз їздили в село, говорили зі сторожем, і він розповів, що бачив, як жінка потайки перелазив через паркан і поспішала до своєї торгової точки! Не треба бути експертом, щоб зрозуміти, що оцет міг перешкодити кінологів. Собака довела поліцію до входу у двір Тарасових, але втратила слід», – розповідали нам одесити.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...