На межі самогубства: страшна правда про вбивство Даринки Лук’яненко може призвести до нових жертв

В селищі Іванівка Одеської області, де Микола Тарасов з нечуваною жорстокістю вбив 11-річну Дарину Лук’яненко, місцеві збунтувалися проти сім’ї вбивці.

На межі самогубства: страшна правда про вбивство Даринки Лук’яненко може призвести до нових жертв

Родичі підозрюваного у скоєнні вбивства, в адресу вже неодноразово отримують погрози про спалення будинку, деколи людей можуть навіть відлупцювати.

Так, напередодні п’яна компанія поламала сім’ї огорожу. Коли батько підозрюваного вийшов з проханням не знищувати його майно, чоловіка жорстоко побили. Мати вбивці розповідає, що вони готові виїхати, але поки це робити їм не дозволяють слідчі. Жінка зазначає, що їхнє життя перетворилося на пекло, її чоловік каже, що хоче вчинити самогубство.
Нагадаємо, Марія Тарасова, мати підозрюваного у звірячому вбивстві 11-річної Дарини Лук’яненко в селі Іванівка Одеської області, просила волонтерів знайти адвоката її синові.

Про це в ефірі програми “Говорить Україна” розповіла волонтер, яка займалася пошуками дівчинки, Еліна Черкай.

У студії волонтер-психолог зазначила, що Марія Тарасова до останнього обшуку, коли знайшли тіло Даринки, заявила, що її сина “незаконно пресують”. Вона просила волонтерів допомогти знайти адвоката її синові. Всіх родичі підозрюваного у жорстокому вбивстві перевірили на детекторі брехні.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...