Це створює проблеми президенту! Ніяких людей Януковича! Разумков виступив з важливою заявою

Намагання чиновників часів Януковича повернутись до влади внаслідок можливого скасування судом закону про люстрацію може дестабілізувати політичну ситуацію в Україні. Це створить проблеми команді президента Володимира Зеленського, однак революційної ситуації не буде.

Звільнені раніше люди будуть пробувати повернутись на своїй посади через суд, про це заявив голова партії “Слуга народу” Дмитро Разумков в ефірі “1+1”.

Однак серйозних наслідків такої ситуації Разумков не передбачає.

Революційної ситуації – думаю, ні. Що це створить певні проблеми нам, як представникам нової команди і в першу чергу президенту – це факт. Тому що будуть судові позови, будуть спроби поновитися на тих робочих місцях, з яких люди були звільнені, – пояснив він.

Водночас Разумков вважає, що ситуація з можливим скасуванням закону про люстрацію є “чорною технологію та маніпуляцію», яку нібито намагаються впровадити «у межах виборчої кампанії”.

“Тому що в когось є проблеми з рейтингом. Дуже зручно влаштовувати такий, вибачте за сленг, хайп. Я не думаю, що це сильно комусь допоможе, але тим не менше”, – ввкажає лідер “Слуги народу”.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...