Таємниця жовтих браслетів Зеленського: що насправді приховує цей дивний аксесуар

З’явилася ціла серія таких браслетів з різними прізвищами.

Президент України Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський відвідав Одеську та Луганську області.

Південну область глава держави відвідав з нагоди Дня військово-морських сил та міжнародних військових навчань “Sea Breeze”.

Зеленський витримав дрес-код і на офіційних заходах був у сорочці, краватці та костюмі, не дивлячись на спеку. Згодом вже на гелікоптері відправився до Станиці Луганської.

Для візиту на схід країни президент обрав джинси, футболку і легку сорочку оливкового кольору. З аксесуарів – окуляри від сонця та жовті браслети на руках, які найбільше привернули увагу користувачів мережі.

У соціальних мережах українці одразу почали обговорбвати відразу ці браслети. Були припущення, що Зеленський оплатив свій квиток в клубі або готелі або вийшов зі спортазали і забув повернути. Деякі громадяни вирішили, що це просто браслети, які відганяють комарів.

З найкумеднішого можна виділити коментарі,в яких писали, що це Андрій Богдан, голова Офісу президента, чіпував Зеленського і надів йому браслет, що бачити пересування.

Насправді, ці жовті браслети мають написи “Слава Героям” та імена з прізвищами полонених Росією моряків.

Зазначимо, що Володимир Зеленський під час візиту в Одесу в черговий раз провів зустріч з родичами моряків, які в полоні.

“Повірте, ми працюємо і вдень, і вночі, щоб повернути наших моряків додому”, – сказав президент. При цьому він досі не відповів на пропозицію Росії повернути моряків за умови, якщо судити їх будуть в українському суді.
Одним з тих, хто вигадав цей жовтий браслет-нагадування був батько одного з полонених моряків Василя Сороки. Згодом з’явилася ціла серія таких браслетів з різними прізвищами та іменами українських моряків, незмінним залишаються тільки прапор ВМС і підпис “Слава Героям”.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...