Я вирішив роздати українцям 300 млн. гривень: Сьогоднішня вечірня заява президента шокувала не лише українців але і весь світ(ВІДЕО)

Президент України Володимир Зеленський, щойно видав нову ідею щодо відзначення Дня Незалежності, на що бурхливо відреагували в мережі. Відповідне відео глава держави розмістив на своїй сторінці в Facebook.

«Хочу поділитися з вами нашою ідеєю. Зазвичай 24 серпня на День Незалежності України у нас проходить військовий парад — такий помпезний і точно не дешевий. Мені здається, що в цьому році замість параду краще ці гроші виділити нашим героям, нашим військовим», — заявив Зеленський.

Він уточнив, що мова йде про 300 млн гривень, які будуть виділені на премії всім українським військовим. «Це солдати строкової служби, курсанти, сержанти, офіцери, всі, і обов’язково військові, які виконують завдання в зоні проведення Операції Об’єднаних сил. Але вшановувати своїх військових ми будемо, святкувати День незалежності буде, але буде новий формат», — підсумував президент.

 

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...