Яку небезпеку приховує чай у пакетиках

Британські науковці повідомили, що регулярне вживання чаю в пакетиках може завдати шкоди здоров’ю.
Причиною цьому є високий вміст фтору. Медики наголошують на тому, що особливо небезпечними є дешеві сорти пакетованого чаю, передає headinsider.

1267292294_refrns-ru-bxp154718sh

“Постійне вживання чаю в дешевих пакетиках сприяє критичному підвищенню рівня фтористих з’єднань в організмі, які можуть завдати істотної шкоди здоров’ю”, – такий висновок був зроблений авторами дослідження, науковцями з Університету Дербі.

Дослідники провели розрахунки, які показали, що доза фтору, виявлена в пакетиках з чаєм, може перевищувати нормативно встановлену на 75-120%. Один літр чаю, приготований з використанням таких пакетиків, буде містити 6 мг фтору, тоді як добова норма для дорослої людини складає максимум 4 мг.

Фахівці наголошують на тому, що надлишок фтору в організмі провокує розвиток остеопорозу, слабкість у м’язах, біль у суглобах. Є дослідження, чиї результати демонструють, що високий вміст фтору може знижувати міцність зубів, а також розвивати ниркові захворювання, а в деяких випадках – онкологію.

Науковці пояснили, що дешеві види пакетованих чаїв небезпечні тим, що при їх виробництві могли використовувати старе чайне листя, в якому накопичується більше фтору. Вчені додають, що характерним симптомом того, що організм страждає від надлишку фтору, є поява чорних плям на зубах.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Загрузка...