У Зеленського знайшли спосіб навічно усунути Росію, заважає лише один нюанс: “Це вкрали в України”

Соратник президента Володимира Зеленського запропонував допомогти Росії відновити історичну істину.

У Зеленського знайшли спосіб навічно усунути Росію, заважає лише один нюанс: “Це вкрали в України”

Радник гаранта з політичних питань Микита Потураєв виступив з несподіваною ініціативою перейменувати Росію, щоб допомогти їй “повернутися до витоків” і “повернути історичну різноманітність”.

Український журналіст Айдер Муждабаев підтримав радикальну ідею у коментарі виданню.

Микита Потураєв вважає, що настав саме час перейменувати Росію в Московію. 11 липня він виступив з такою ініціативою на YouTube-каналі. На думку експерта, таке рішення допоможе росіянам відстояти свої історичні цінності та походження. А українцям – назавжди усунути Росію з карти світу.

“Вони ж хочуть повернутися до витоків? Давайте ми їм допоможемо. Повернемо росіянам різноманітність історичну”, – зазначив Микита Потураєв. Він додав, що в такому випадку офіційною мовою Московії варто зробити не російська, а російський: “Ми взагалі її мову повинні перейменувати. Наприклад, сказати, що у нас в Україні руська мова, а там в Росії – російська”, – заявив радник президента.

Айдеру Муждабаеву ідея сподобалася.

Він дійшов до висновку, що ідея перейменування Росії в Московію, про яку розповів радник президента України з політичних питань, має історичні підстави. За словами журналіста, давним-давно Росія вкрала назву у України і з тих пір безсоромно користується:

“За ці століття стільки поцупити, що вже забули, що раніше вкрадено. Назва Русь – крадене, вкрали в України. Адже Русь – це Україна, і ніяк інакше. У мене є друг, який вже давно Росію принципово називає Московією. Він вважає, що немає ніякої Росії“, – зазначив аналітик.
Журналіст додав, що поки не бачить способу, як можна офіційно перейменувати Росію в Московію. Але, на його думку, історичну правду необхідно відстояти перед росіянами:

“Я не знаю, як цю пропозицію реалізувати. Історично – це абсолютна правда. Тепер справа за малим – створити умови, щоб її відновити”, – весело підсумував Айдер Муждабаев.

Окрім цього варто зазначити, що радник Зеленського Микита Потураєв заявив, що команда президента розробляє план заходів, який стане заміною військовому параду на День Незалежності України.

Потураєв нагадав, що вперше в Україні військовий парад провели у 2014 році, паралельно із трагічними подіями в Іловайську.

“Перший парад провели паралельно з подіями в Іловайську. Для мене це незагоєна рана, особиста. Але, крім того, я як дитина, народжена у СРСР, прекрасно пам’ятаю ці паради. Це ж знущання – у нас зараз проводити абсолютно совковий захід, тим більше для цього немає жодних особливих підстав… Нам потрібні перемоги, не обов’язково на фронті. Нам потрібні перемоги у зміцненні нашої армії, а не показушні паради”, – зазначив радник президента.

Він підкреслив, що вшанування української армії на День Незалежності відбудеться. Жодних подробиць Потураєв не повідомив, лише сказав, що це буде те, “чого чекають українські солдати від головнокомандувача”.

Також варто додати, що питання проведення міжнародного аудиту “Укроборонпрому” загострилося після журналістського розслідування про масштабні розкрадання в концерні.

РЕКЛАМА:

Джерело.

загрузка...