Виділили на дороги: сільські чиновники вкрали мільйони гривень

У Київській області чиновники вкрали мільйони гривень, які виділяли на ремонт доріг.

Протягом 2017-2018 років посадовці селищ Хотянівка, Новосілки та Нові Петрівці у Вишгородському районі Київської області підписували акти приймання виконаних будівельних робіт із директором підрядної організації, що займається ремонтом асфальтних доріг. На рахунки цього товариства перерахували понад 20 млн грн, повідомляє прокуратура Києва.

При цьому обсяг виконаних робіт не відповідає відомостям, зазначеним у документах. Різниця становить понад 2,4 млн. грн, а збитки держави – більш як 3,5 млн грн. Зловмисники переводили кошти в готівку та легалізували через проведення безтоварних операцій.

На робочих місцях та в будинках порушників знайшли документацію, що підтверджує злочин.

Директору одного із товариств уже повідомили про підозру у допомозі представникам сільських рад привласнювати бюджетні кошти. Досудове розслідування триває.

У сільраді на Київщині привласнили 700 тис. грн. Гроші виділили з державного бюджету на капітальний ремонт доріг. Сільський голова та його перший заступник уклали договори з підрядниками та оплатили ремонт доріг і тротуарів, завищивши вартість та обсяги виконаних робіт.

РЕКЛАМА:

Джерело.

загрузка...