Скандальний телеміст “Треба поговорити”: хто з українців підіграв пропагандистам

У Росії 12 липня відбувся так званий телеміст під назвою “Треба поговорити”, де засвітилися деякі українські артисти.

На пропагандистському російському телеканалі “Россия-1” скаржилися, що два “братні народи” ворогують, розділені між собою й обговорювали, чи можна це виправити.

Так, у студії засвітилася заслужена артистка України, актриса студії імені Довженка Лідія Чащина. Вона привезла із собою частування і піднос із портретом Тараса Шевченка.

Заслужений діяч мистецтв РРФСР Аркадій Інін поскаржився, що 30 років прожив у Харкові, де народився, навчався і одружився. А тепер “не пускають до рідного міста”.

Також в ефірі засвітився український продюсер Юрій Фальоса. Однак він не приїхав до Росії, а виступав по Skype. Серед гостей також про “братські народи” поговорила заслужена артистка РРФСР Катерина Градова – уродженка Кривого Рогу, яка згадала про маму і дитинство в Україні.

Крім того, на телеміст прийшов заслужений артист України і Росії Володимир Конкін. “Родзинкою” пропагандистського шоу стала художній керівник київського драматичного театру “Браво” Любов Титаренко. Вона теж виступила по Skype, поплакавши у прямому сенсі, що в країні нібито йде “громадянська війна”, на Донбасі голодують пенсіонери.

Також пропагандисти транслювали в прямому ефірі відео танцю з весілля української телеведучої Регіни Тодоренко і російського співака Влада Топалова. Таким чином проілюстрували, що “українці та росіяни можуть бути разом”

Нагадаємо, що на програму прийшла актриса Маргарита Шубіна, відома за роллю в серіалі “Свати”. Вона зізналася, що в Києві була близько місяця тому, і припустила, що тепер буде нев’їзною.

А знаменитий російський режисер Володимир Меньшов в ефірі поскаржився, що йому заборонено в’їзд в Україну. Він назвав це “жорстокою хворобою”.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...