«Зеленський на даху Ради»: пара відверто розповіла про свої стосунки, подробиці скандалу

Нещодавно в мережі опублікували фото чоловіка і жінки на куполі будівлі ВР України. Чоловік, з далека, дуже схожий на президента України Володимира Зеленського. Так зараз «таємниця» пари на даху Ради – розкрита.

Як виявилося, у чоловіка і жінки, які були сфотографовані на куполі Верховної Ради в Києві, немає ніяких особистих відносин, передає «Обозреватель»:

«Знайомі близько п’яти років, пов’язує тільки робота».

Про це розповіли самі винуватці «галасу» – 44-річний перший заступник голови апарату ВР Петро Боднар, одружений, з ним на даху була незаміжня 37-річна керівник секретаріату Тетяна Подольська. За словами фігурантів на фото був зафіксований всього лише телефон, на який Боднар фотографував перила споруди на даху Ради. Виглядало ж з боку все набагато цікавіше – ніби чоловік вручає жінці обручку і при цьому стає, за традицією, на одне коліно. Вся справа всього лише у ракурсі, з якого було зроблено фото.

Нагадаємо, Володимир Зеленський піднявся в очах українців завдяки публічної прочуханки чиновника в Борисполі. Про це в відео-інтерв’ю Politeka розповів політолог Андрій Золотарьов.

10 липня Володимир Зеленський прибув до Борисполя, щоб обговорити з місцевим керівництвом проблеми міста. Під час обговорення будівництва лікарні. Так Ярослав Годунок під час обеседи сильно підвищив голос і розсердив Володимира Зеленського. Гарант закликав держслужбовця вирішувати питання без піару. Президент заявив, що «коли хтось багато кричить» – він починає перевіряти інформацію про цю людину. А потім розповів, що чиновника засудили за розбій, і вигнав його із зали.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...