Юна українка взяла “золото” Універсіади в Італії

17-річна спортсменка перемогла в змаганнях з булавами на Універсіаді в Неаполі, де раніше вона взяла “бронзу” у вправах з обручем

У суботу скарбничка збірної України на Універсіаді-2019 в Неаполі поповнилася ще однією золотою медаллю. Українська гімнастка Єва Мелещук стала кращою у вправах з булавами.

Після “бронзи” у вправі з обручем 17-річна Мелещук піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу, набравши 21,050 бала. Друге місце посіла Зохра Агамірова з Азербайджану, а бронзова медаль дісталася росіянці Катерині Селезньовій.
Для українських гімнасток це вже четверта медаль на Універсіаді в Італії. Дві особисті у Мелещук, а також “срібло” в командному багатоборстві та у вправах з п’ятьма м’ячами.

17-річна Єва Мелещук в минулому році посіла сьоме місце на чемпіонаті Європи у вправах з булавами.

Нагадаємо, що вчора на Універсіаді збірна України завоювала два “золота”. Обидва – у легкій атлетиці: Ірина Климець далі інших учасниць метнула молот, а Ольга Корсун показала кращий результат у потрійному стрибку.