Він пахав як кінь, на “знос”! Притула зробив емоційну заяву на адресу Зеленського

Телеведучий і громадський діяч Сергій Притула, який йде до Верховної Ради від партії Голос, заявив, що знає президента Володимира Зеленського з 2001 року.

Він пахав як кінь, на “знос”! Притула зробив емоційну заяву на адресу Зеленського

Відповідаючи на питання, який Зеленський в життя, якщо закрити очі на медійний образ, Притула сказав: “Я не готовий розповідати, який Зеленський як людина, тому що ми перетиналися в 90% випадків з робочих питань. На початку нульових я активно займався організацією концертів в Тернополі і частково по Західній Україні. Я був тією людиною, яка робила перші концерти “95 кварталу” в Тернополі, потім допомагав їм з туром по західній Україні”.
Притула уточнив, що із Зеленським він спілкувався зрідка в ті часи, коли президент “був артистом, виводив” 95 квартал “на вищі щаблі популярності”.

Говорячи про те, яке враження на нього справляв саме Зеленський, Притула сказав: “Він пахав, як кінь. Російською “на износ”.

“Як лідер колективу він відверто викликав у мене велике захоплення і таке ж викликав як бізнесмен. Тому, що Зеленський створив успішний гумористичний продакшн центрально-східної Європи. Це очевидно… Тобто це дійсно величезна машина, за якою стоїть наполегливість Зеленського. Наскільки ця наполегливість Зеленського буде знаходити відображення в його роботі як політичного діяча, як гаранта Конституції – про це міркувати не беруся”, – зазначив Притула.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...