Власникам євроблях стане легше! Зеленський звернувся до Верховної Ради з терміновою пропозицією.

Президент України Володимир Зеленський пропонує Верховній Раді відкласти застосування штрафних санкцій для тих, хто не встигне у встановлений термін розмитнити автомобілі на єврономерах.

Власникам євроблях стане легше! Зеленський звернувся до Верховної Ради з терміновою пропозицією.

Законопроект 10462 внесений в Раду 17 липня. Текст документа на сайті парламенту поки не опублікований.
Заступник керівника Офісу Президента України Руслан Рябошапка повідомив в ході брифінгу, що Зеленський пропонує відстрочити штрафи на 90 днів, передає прес-служба глави держави.

«Законопроект з’явився у порядку денному президента нещодавно, під час однієї з регіональних поїздок. До нього звернулося багато людей. Вони фізично не встигають розмитнити автомобілі. Не всі в нашій країні, на жаль, є достатньо заможними, щоб їздити на нових автомобілях. Впродовж 90 днів новий парламент та уряд запропонують механізми, які певним чином нарешті врегулюють цю проблему», – зазначив він.

Згідно з чинним законодавством, штрафні санкції щодо тих, хто не встигне розмитнити автомобілі з іноземною реєстрацією, повинні почати діяти з 24 серпня.

“За інформацією наших колег з Мінінфраструктури і МВС, сьогодні в Україні близько 600-800 тис. автомобілів, які до сих пір не розмитнені і знаходяться на іноземній реєстрації. Проблема існує, і ми не можемо закривати на неї очі”, – сказав Рябошапка.

За його словами, Зеленський вимагає від парламенту розглянути цей законопроект на позачерговому засіданні 18 липня.
Нагадаємо, штрафні санкцій повинні були вступити в силу 22 травня. Проте Верховна Рада відстрочила їх до 24 серпня.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...