Ми зробимо все, щоб у країні не було цих людей! Зеленського вже нічого не стримує. Потужні слова

Президент Володимир Зеленський заявив, що поки фігуранти гучних кримінальних справ не покарані через те, тому що у керівників правоохоронних органів немає політичної волі для залучення їх до відповідальності.

Про це він розповів у відеоролику, розміщеному на Youtube.

Зеленський розповів, що ще на самому початку свого президентства зустрівся з главами правоохоронних органів – МВС, НАБУ, ГПУ і САП.

Тоді він запитав, коли будуть результати розслідування, наприклад, розстрілів на Майдані, переслідування журналістів, справа Катерини Гандзюк і справа Укроборонпрому.

«І тут почалося найголовніше – САП каже, що в усьому винне НАБУ, НАБУ каже, що в усьому винна САП. Генпрокурор каже, що була б політична воля – ми б уже всіх посадили », – сказав Зеленський.

За словами президента, політичної волі немає саме у силовиків.

«Зараз вже пройшло півтора місяці (з моменту зустрічі, – ред.), І я розумію тільки одне, що політичної волі моєї особистої недостатньо, немає політичної волі у наших правоохоронних органів. У когось є, але чогось їм завжди не вистачає. А коли людині не вистачає, то ми будемо робити все, щоб не вистачало країні цих людей », – сказав Зеленський.

Відзначимо, що також Зеленський планує внести до Верховної Ради новий законопроект про судову реформу.

Президентська комісія з питань правової реформи повинна найближчим часом розробити і представити концепцію реформування судової системи, а також відповідні законопроекти, які будуть представлені в український парламент.

Заступник голови Офісу президента Руслан Рябошапка заявляв, що нерідко рішення, які приймали «реформовані» судові інстанції не відповідають українському законодавству і Конституції. На його думку, такі рішення були «очевидним свідченням провалу судової реформи», яка проходила під контролем колишньої влади.

Тому була створена група експертів для оцінки результатів судової реформи та розв’язання проблем функціонування судової гілки влади.

Окрім того, президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект про відновлення відповідальності за незаконне збагачення.

Текст законопроекту №10461 опублікований на сайті парламенту.

“Відсутність кримінальної відповідальності за незаконне збагачення нівелює роль системи електронного декларування у попередженні та виявленні корупції, оскільки для суб’єктів декларування відсутні правові перешкоди для декларування незаконно набутого майна. Крім того, на сьогодні декларування може бути використано для легалізації активів, набутих незаконним шляхом”, – ідеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...