Гучне вбивство в Україні: Зеленський екстрено підняв на ноги всіх силовиків, всі деталі

Володимир Зеленський, президент України, викликав Юрія Луценка, Сергія Князєва, Арсена Авакова та Івана Баканова “на килим”, щоб отримати звіт у справі Павла Шеремета

Володимир Зеленський на офіційній сторінці в соціальних мережах сьогодні написав, що голова Генеральної прокуратури Юрій Луценко, голова Національної поліції Сергій Князєв, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і в. о. голови СБУ Іван Баканов повинні відзвітувати про розслідування справи про вбивство журналіста Павла Шеремета. На зустріч також запрошені журналісти. Пройти вона повинна вже 23 липня.

“Розкриття вбивства Павла Шеремета останній Президент і правоохоронні органи назвали” справою честі “. Минуло три роки. Питань залишається більше, ніж відповідей.

23 липня прошу зібратися Генерального прокурора, Міністра внутрішніх справ та голову СБУ відзвітувати про хід розслідування. Запрошую на зустріч журналістів.

Українська громадськість вже давно повинна отримати відповідь на питання “Хто вбив Павла?””

Українці в коментарях впевнені, що нічого не дадуть дані керівники, потрібно їх міняти і чекати відповідей від нових чиновників через деякий час.

“Крім мукання Ви нічого не почуєте. Потрібно через невеликий проміжок запрошувати нових керівників і у них питати”. “От нехай публічно і помичат, а ми наостанок послухаємо, хоч це і шкідливо для здоров’я”.

Раніше ми писали, що Генпрокуратура відмовилася визнавати терактом вибух в центрі Києва, в якому загинув Павло Шеремет. У прокуратурі зазначили, що повинна бути порушена громадська безпека, залякування населення, провокація воєнного конфлікту, міжнародні ускладнення, вплив на прийняття рішень або вплив на дію органів влади, щоб це підпадало під статтю 258 КК України.

Нагадаємо, в загадкова загибель волонтера Марини Шеремет з’явилися несподівані подробиці

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...