Разумков ошелешив заявою по Донбасу, готується доленосний закон: “Немає сенсу приховувати …”

Глава “Слуги народу” Дмитро Разумков вирішив долю військових злочинців на Донбасі

22 липня він розповів про плани своєї партії після проходження до Верховної Ради в ефірі програми “Свобода слова” на ICTV. Народний депутат і блогер Семен Семенченко на своїй сторінці в Facebook оцінили рішення політичного лідера щодо аністіі бойовикам.

Дмитро Разумков на передачу заявив, що не підтримує ідею про помилування для дюдей, які замішані у військових злочинах в зоні ООС. Він підкреслив: бойовикам не варто розраховувати на свободу на українській території і навіть в інших країнах.

“Якщо ми говоримо про амністію для бойовиків, людей, які замішані у військових злочинах, я думаю, що іншого варіанту бути не може, ніякі амністії в даному плані не поширюються ні в Україні, ні за кордоном”, – підкреслив глава “Слуги народу” .

Семен Семенченко зазначив, що йому сподобалася позиція Дмитра Разумкова. Ще й оголошена після парламентських виборів. На думку блогера, тепер у “Слуги народу” немає сенсу приховувати свої плани від виборців. Депутат восьмого скликання запропонував також допомогти військовим, проти яких кримінальні справи сфабрикували за Петра Порошенка.

“Для мене особливо цінно що голова майбутньої парламентської більшості заявляє це ПІСЛЯ виборів. Коли немає сенсу приховувати свої справжні задуми, тому що вибори вже відбулися. Тепер до цього потрібно додати ще одне. Після призначення нового генерального прокурора треба створити комісію з перегляду справ сфабрикованих режимом Порошенко проти військових і добровольців. і прийняти закон про амністію за тим, чиї вироки вже вступили в силу. Відрізнити реального злочинця від того, кому навісили стандартний «букет АТОшніка» нескладно о. Ось тоді на всіх кукурікання холуїв Порошенко про «реванш» буде поставлена ​​жирна крапка “, – заявив Семен Семенченко.

Багато користувачів соціальної мережі підтримали позицію автора і Дмитра Разумкова. Вони побажали справедливого покарання для бойовиків і терористів, звірства на Донбасі:

“Дуже правильні слова Ви написали, Семене!!!! Молодці СН – до виборів не треба було ворушити х**ловські гнізда, а тепер можна і словом, і ділом!!!”; “Треба зіграти на жадібності вати, платити репатріації, тим хто їде в Росію, тим більше що Путін видає паспорти, а потім закрити кордон, і вибори за українськими законами, а особливий статус стосується лише відновлення зруйнованих об’єктів.”; “Поживемо побачимо … Ось восени термін з продовження “особливого статусу”.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...