У Зеленського зробили несподівану заяву про коаліцію: “Готові до співпраці з …”

В «Слузі народу» не виключають створення коаліції незважаючи на те, що партія сама отримає парламентську більшість.

У Зеленського зробили несподівану заяву про коаліцію: “Готові до співпраці з …”

Таку заяву зробила Галина Янченко, п’ятий номер у списках партії переможця.

Про це повідомляє Громадське.

«З одного боку, ми дійсно маємо більшість, яким можна приймати рішення , з іншого боку, ми зацікавлені в тому, щоб і надалі консолідувати суспільство, і щоб фактично ті рішення, які будуть прийматися Верховною Радою, представляли як можна більшу кількість українських виборців, за цього ми не відмовляємося від переговорів, не відмовляємося від коаліції, і це теж абсолютно один з можливих сценаріїв», – сказала Янченко.

Вона також повідомила, що політсила не перестає працювати над коаліційною угодою і збираються провести перше засідання оновленої Верховної Ради вже на День Незалежності України, 24 серпня.

Раніше Янченко заявила, що «Слуга народу» готова до співпраці з іншими силами для зміни Конституції. Одне з перших рішень, яке хоче прийняти президентська сила – зняття депутатської недоторканності.

Окрім того, Глава партії “Слуга народу” Дмитро Разумков стверджує, що в політсилі не буде людей, які працюють на олігархів.
Лідер партії зазначив, що роботу на олігархів він розцінює як корупцію і порушення виборчого законодавства

“І я хочу вас запевнити, що не буде індульгенції для своїх, всі будуть відповідати в рамках чинного законодавства”, – заявляє Разумков.

Раніше президент України Володимир Зеленський вкотре наголосив, що пріоритетами його команди в Верховній Раді нового скликання є припинення війни на Донбасі, повернення полонених українців і перемога над корупцією, що досі існує в Україні. Про це Зеленський заявив у штабі партії “Слуга народу” в Києві.

Як повідомлялося, в Україні 21 липня відбулися позачергові вибори до Верховної Ради, в яких змагалися 22 політичні сили та майже шість тисяч кандидатів у народні депутати. Голоси за своїх кандидатів могли віддати майже 30 мільйонів українців в 199 мажоритарних округах замість 225 (через анексію Росією українського Криму і непідконтрольні Києву частини Донбасу). Ще пів мільйона українців могли проголосувати на закордонних дільницях.

Зафіксована явка виборців становила 49,84 відсотка, що стало найнижчим показником серед усіх голосувань, які відбулись за останні 13 років. За даними ЦВК, на виборах до Верховної Ради у 2014 році голоси віддали 52,4 відсотка виборців, у 2012-му – 57,8 відсотка, у 2007 році – 57,9 відсотка, а у 2006-му – 67,5 відсотка.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...