Трагедія на українському курорті зі зниклим таксі: знайдено тіло, найгірше збулося

Трагедія на українському курорті зі зниклим таксі: знайдено тіло, найгірше збулося

В справі про зникнення таксиста з Бердянська спливли фатальні деталі
Про це пишуть видання KP.ua та Gazeta.zp.ua

Повідомляється, що 34-річний таксист Іван Панченко, який повіз клієнтів з Бердянська в Токмак, знайдений мертвим.

Як пишуть ЗМІ, правоохоронцям вдалося знайти тіло зниклого напередодні таксиста з Бердянська, а його автомобіль раніше був виявлений біля озера.

Силовики вже затримали трьох пасажирів, які тоді перебували в машині Івана Панченка,та яких підозрюють у вбивстві таксиста з Бердянська.

Як розповів друг загиблого Олександр Баранець, він був серйозною людиною. Він також виховував трьох дітей. В таксі Іван Панченко підробляв після основної роботи, щоб заробити додаткову копійку.
Як ми раніше повідомляли, 22 липня в Бердянську безслідно зник таксист Іван Панченко. Пізно ввечері він повіз пасажирів у Токмак і пропав. Водій відзвонився дружині і розповів сказав, куди їде. Пізніше, вже вночі, повідомив, що знаходиться під Токмаком, але після цього зв’язок обірвався, телефон перестав відповідати

Крім силовиків, у пошуках активно допомагають його друзі, знайомі і колеги-таксисти. Вони групами на своїх машинах прочісують місцевість, колесять по району, розпитують, чи не бачив хто з місцевих жителів темно-синій Daewoo Sens з номерами АР3627ЕК.
Дружина Івана Панченка розповіла, зв’язок з чоловіком зник вночі, хоча від Бердянська до Токмака їхати близько 100 кілометрів. Не дочекавшись чоловіка вранці вона попрямувала в поліцію і написала заяву про зникнення.

На трьох підозрюваних правоохоронців вивели очевидці, які бачили, як Іван Панченко підібрав клієнтів “з бордюру” і попрямував у Токмак. Колеги і близькі до останнього сподівалися побачити його живим, але силовики спершу знайшли автомобіль таксиста, а пізніше і тіло.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...