“ДНРІВЦІ” НАДІСЛАЛИ МАТЕРІ ГОЛОВУ ВБИТОГО НИМИ 17-РІЧНОГО

Степан Чубенко був вбитий влітку 2014 року.

17-річного Степана Чубенка розстріляли троє бойовиків.

Бойовики терористичного угрупування “ДНР” надіслали матері голову її 17-річного сина, голкіпера краматорської команди Степана Чубенка, якого вони вбили влітку 2014 року.

Про це на своїй сторінці у Facebook заступник голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Ігор Стокоз.

Він нагадав, що у 2014 році терористи зняли хлопця з поїзда у передмісті Донецька. Будучи прихильником єдиної України, він вступив з ними у суперечку і був убитий. Бойовики віддали матері тіло Степана лише через три місяці, але без голови.

За словами Стокоза, терористи сказали матері, що відправили голову на експертизу до Ростову, тому поховали хлопця у закритій труні.

“Нещодавно мама отримала голову сина і найближчим часом відбудеться допоховання”, – написав Ігор Стокоз.

Нагадаємо,

На Донеччині почнуть судити вбивць 17-річного голкіпера
поліція встановила особи вбивць Степана Чубенка. Досудове розслідування встановило, що 28 липня 2014 року троє жителів Донецької області у селі Горбачево-Михайлівка Пролетарського району Донецька із вогнепальної зброї вбили молодого хлопця. Наразі вбивці перебувають на тимчасово окупованій території, воюють в лавах бойовиків. У зв’язку з цим, прокуратура у суді отримала дозвіл на проведення спеціального попереднього розслідування з метою заочного засудження злочинців.

Прокуратура Краматорська направила обвинувальний висновок у Дзержинський міський суд. Вбивцям молодого голкіпера загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...