Україна здобула потужного союзника на Сході, Зеленський про все домовився: подробиці

Володимир Зеленський провів переговори з лідером однієї з країн південної Азії

Президент України Володимир Зеленський телефоном поспілкувався з Прем’єр-міністром Республіки Індія Нарендрою Моді. Про це йдеться у повідомленні Офісу президента країни у четвер, 1 серпня:

«Володимир Зеленський привітав Нарендру Моді з переконливою перемогою на загальнонаціональних парламентських виборах і переобранням на посаду Прем’єр-міністра Індії».

Відомо, що лідери держав погодилися з необхідністю активізації політичного діалогу між країнами:

«Домовилися про обмін візитами найближчим часом, обговорили шляхи зміцнення економічних зв’язків, розширення військово-технічної співпраці», – йдеться у повідомленні.

Також у розмові Володимир Зеленський та Нарендра Моді підкреслили факт значного інтересу індійської молоді до навчання в українських вишах.

Окрім того, сторони говорили про зростання уваги індійського кінематографа до України.

Нагадаємо і про те, що очільникштабу партії “Слуга народу” нещодавно розповів про нову реформу.

Глава штабу партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко розповів про плани команди президента провести адміністративну реформу, в ході якої будуть укрупнені райони і запроваджено інститут префектів:

«Реформа передбачає розширення повноважень влади на місцевому рівні і, відповідно, зменшення ролі таких елементів, як державні адміністрації та заміну їх на префектури, які будуть стежити за законністю рішень місцевих рад».

Політик стверджує, що при такій моделі «потужний районний рівень не сильно потрібен»:

«Тому мова йде про укрупнення районів, якими буде займатися префект», – зазначив Олександр Корнієнко.

Відповідно до заявлених Главою штабу партії “Слуга народу” планів президентської команди, планується скоротити кількість районів до 100. Зараз же їх 490, зазначив Олександр Корнієнко.

Нагадаємо також, раніше голова штабу “Слуги Народу” Олександр Корнієнко озвучив імена можливих майбутніх очільників Міністерства освіти та науки, а також Міністерства охорони здоров’я.

Так очолити Міністерство охорони здоров’я може засновник приватних клінік “Борис” Михайло Радуцький, а на посаду міністра освіти та науки претендує Сергій Бабак:

«Більшість наших пропозицій по загальноосвітній школі розкривають і вдосконалюють реформу Нової української школи. Що стосується охорони здоров’я, то відкрутити назад реформу буде важко, але її треба ретельно проаудиювати, тому що до неї більше питань, ніж до освітньої».

Олександр Корнієнко також висловив достатньо впевнене припущення, що Уляна Супрун та Лілія Гриневич не продовжать працювати у міністерствах й надалі.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...