“Я тебе закопаю!”: нардеп від “Слуги народу” потрапила у гучний скандал

Депутат від партії “Слуга народу” Тетяна Грищенко погрожує розправою тим, хто видає подробиці її минулого.

Про це написала Nina Boich в Facebook.

Депутатка не має вищої освіти і раніше вела аморальний спосіб життя,

Зазначається, що Грищенко ледве закінчила школу на трійки, здобула освіту бухгалтера в коледжі. Досвід роботи – контролер газових лічильників, також “працювала в Радбезу на документації”. У минулі вибори очолила територіальну виборчу комісію від регіоналів. Має 3 дітей від різних людей, незаміжня. Безробітня, бізнесу не має.

Також, за її словами, Грищенко останні роки працювала хатньою робітницею у представника “Опоблоку” і розповідала, що має із ним інтимні стосунки.

Депутат від партії “Слуга народу” погрожує усім, хто погано про неї відгукується, бо переживає за свою “репутацію”.

“У понеділок після виборів вже прибігла на роботу до моєї родички з погрозами фізичної розправи: “Я тебе закопаю! Ти не знаєш, хто за мною стоїть! Ходи і бійся! Про дітей своїх подумай!” – цитує Nina Boich джерело, яке через погрози вважає за краще не називати.

«А що, на Донбасі є сепаратисти?», «А що, треба платити податки?».

«А що, на Донбасі є сепаратисти?», «А що, треба платити податки?». У 66-му окрузі скандал – кандидатка в депутати, що нещодавно перебігла до «Слуги народу», Тетяна Грищенко в інтерв’ю засумнівалася, що на Донбасі є сепаратисти, а на додачу ще й збрехала, що була три роки безробітною, хоча за кілька секунд все ж визнала, що працювала і при цьому не платила податки. «А як ви вважаєте, це правильно – не платити податки?» – відповідає вона питанням на питання журналіста про її декларацію. Схоже, президенту Зеленському потрібно подзвонити пану Баканову не лише з приводу «бориспільського чорта», а й з приводу кандидатки від власної партії. Бо щось її світогляд мало співвідноситься з програмою партії «Слуга народу». Хоча якщо подивитися на минуле пані Грищенко (працювала на Партію регіонів, «Опоблок» і Бойка-Медведчука), то все стає на свої місця.

Gepostet von Житомирщина – наш край am Donnerstag, 18. Juli 2019

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...