30 років разом: чоловік забив дружину і штрикнув себе ножем на очах у поліції

У Житомирі чоловік побив до смерті дружину, а коли будинок почала штурмувати поліція, штрикнув ножем у живіт і себе. Перед тим у шлюбі подружжя прожило 30 років.

Скривавлену матір знайшла донька. Вона і викликала на місце поліцію, йдеться в ТСН.

Головна версія поліції: чоловік забив до смерті дружину і намагався вкоротити собі віку. Інших підозрюваних нема, адже на місці злочину знайшли передсмертну записку чоловіка.

“Вказав у предсмертній записці, і, як вказують родичі, він, можливо, мав психічні розлади, його цим цькували, в тому числі дружина. І тому на цьому ґрунті неприязних відносин він наніс тілесні ушкодження, внаслідок яких вона померла”, – розповів керівник ГУ НП у Житомирській області В’ячеслав Печененко.

 

Сусіди розповідають, що разом подружжя жило добре. Сварок із будинку ніхто не чув. Чоловік недавно переніс інсульт, після якого піднявся на ноги саме завдяки дружині, бо та добре дбала про нього і стежила за реабілітацією. Але рідні кажуть, що хвороба й змінила чоловіка – після інсульту погано працювала рука, він став роздратованим та агресивним.

Пенсіонер завдав собі такого глибокого поранення у живіт, що ледь не стік кров’ю, але вижив. Чоловіка з реанімації вже перевели у хірургічне відділення, його палата нині під охороною поліції. Лікарі кажуть, що загрози його життю вже немає.

Планував убивство чи забив дружину у стані афекту – зараз встановлюють експерти. Вони вже перевірили, що на обліку в психіатра чоловік не стояв, але тепер все одно проходитиме обстеження. Якщо його визнають осудним, за навмисне вбивство йому загрожуватиме 15 років позбавлення волі.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...