Назвали всіх: у «Слузі народу» поділили ключові посади. Хто зайняв який пост?

У партії “Слуга народу” визначилися з главами ключових комітетів Верховної Ради

Назвали всіх: у «Слузі народу» поділили ключові посади. Хто зайняв який пост?

Як стверджують у виданні, комітет Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності може очолити Денис Монастирський – експерт з реформування судової та правоохоронної систем.

Головою комітету Верховної Ради з питань євроінтеграції швидше за все стане Марія Мезенцева. Владислав Криклій є кандидатом на посаду глави комітету Ради з питань транспорту. Ірина Венедиктова може очолити комітет Ради з питань правової політики і правосуддя.
Комітет з питань нацбезпеки і оборони може отримати 39 номер в партійному списку “Слуги народу” Олександру Завитневич, директору Смілянського ливарного заводу в Черкаській області. Почесний президент юридичної компанії Jurimex Данило Гетманцев повинен очолити комітет з питань бюджету, а колишній генконсул у Стамбулі Богдан Яременко стане главою комітету з питань закордонних справ.

Комітет з питань науки і освіти, як уже багато хто прогнозував, очолить директор освітніх програм “Українського інституту майбутнього” Сергій Бабак. Комітет з питань регламенту і організації роботи Верховної Ради може очолити Сергій Кальченко, адвокат з “Хіллмонт партнерс” і 24-й номер списку “Слуги народу”.
Інші партії можуть претендувати на комітет з питань прав людини, новий комітет з реінтеграції. Також в “Слугу народу” думають над комітетами з питань регламенту і свободи слова та інформаційної політики (але останній можуть віддати Микиті Потураєва з “Слуги народу”).

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...