Стали відомі причини, через які дітей можуть не допустити на навчання

До 1 вересня батькам слід не забути відвідати з дитиною сімейного лікаря і перевірити наявність обов’язкових щеплень, передбачених Календарем профілактичних щеплень.

Про це розповіла на своїй сторінці в Facebook в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

За її словами, обов’язково повинні бути присутніми щеплення від 10 інфекційних хвороб: гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту, краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту і ХІБ-інфекції.

“Вакцини – єдиний надійний спосіб захиститися від багатьох небезпечних хвороб. Нема раціональних підстав ризикувати своїм здоров’ям і дитини і купувати імунітет “перехворівши”, коли маємо 100% забезпечення якісними і безкоштовними вакцинами”, – зазначила Супрун.

За словами Супрун, державні навчальні заклади можуть забороняти відвідування занять тим дітям, які не отримали необхідні щеплення. А вакцини, передбачені Календарем, можна отримати безкоштовно у свого сімейного лікаря, педіатра або терапевта.

Запитай у лікаря: вакцинація

Уже за місяць діти підуть до школи. Зараз у батьків майбутніх учнів точно чимало клопіт — від вибору рюкзака до щоденника. Але серед цих справ варто не забути також відвідати з дитиною сімейного лікаря та перевірити наявність обов’язкових щеплень, передбачених Календарем. Це вакцини від 10 інфекційних хвороб: гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту, краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту і хіб-інфекції. Адже державні навчальні заклади можуть забороняти відвідування занять тим дітям, які не отримали необхідні щеплення за Календарем профілактичних щеплень. https://bit.ly/2KYHAjy Зрештою не можна протиставляти індивідуальне право відмовитися від щеплення суспільному інтересу та безпеці інших дітей. http://bit.ly/2YDt4np Вакцини, передбачені Календарем щеплень, можна отримати безоплатно у свого сімейного лікаря, педіатра чи терапевта. Вакцини — єдиний надійний спосіб захиститися від багатьох небезпечних хвороб. Немає раціональних підстав ризикувати своїм здоров’ям та здоров’ям своєї дитини та набувати імунітет “перехворівши”, коли маємо 100% забезпечення якісними та безоплатними вакцинами. На поширені питання щодо вакцинації відповів лікар-інфекіцоніст Федір Лапій в рамках нової кампанії Міністерство охорони здоров'я України “Запитай у лікаря”. Він пояснив, як формується Календар щеплень, і чому його важливо дотримуватися, які щеплення слід зробити дітям до 1 вересня та від чого треба вакцинуватися дорослим. Раджу переглянути це відео ⬇️➡ Де можна зробити щеплення: http://bit.ly/2JwL8Zi➡ Перевірити наявність вакцин у вашому регіоні можна тут:http://bit.ly/2Vw6axv➡ Спростування поширених міфів про вакцинацію: https://goo.gl/QbNpqo

Gepostet von Уляна Супрун am Sonntag, 4. August 2019

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...