В мережі пліткують про роман Зеленського з відомою актрисою

Всім відомо, що зіркове життя дуже відрізняється від життя звичайних людей. І що в зірок зовсім інакше поняття сім’ї. В принципі, навіть деколи дивно, що зірки взаалі можуть дозволити собі завести сім’ю. Адже у них завжди гастролі, концерти, вечірки, корпоративи, проекти, фотосесії, зйомки і ще багато всього.

zelenskiy1

Оскільки знаменитості більшу частину свого вільного часу проводять на майданчиках, то й не дивно, що саме там і відбуваються найгучніші романи, розриви і скандали.

Саме через ймовірний роман розгорівся наступний скандал в мережі.

Відому зірку українського шоу-бізнесу, популярного гумориста Володимира Зеленського почали звинувачувати у невірності своїй дружині.

Причиною таких звинувачень стала фотографія Володимира Зеленського з його колегою по знімальному майданчику російською актрисою Оксаною Акіньшиною.

На знімку актори після зйомок нового фільму, нібито, сідають у машину Оксани і їдуть подальше від людських очей і знімальної групи.

За словами багатьох медіа Оксані немає чого втрачати, адже вона вільна пташка, а от Володимир одружений чоловік, тому мав би бути більш відповідальним.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Загрузка...