У США українці присудили 20 років тюрми за порноролики з 2-річною донькою

У США до 20 років в’язниці засудили українку, яка знімала порноролики зі своєю дворічною донькою та відсилала їх своєму 50-річному бойфренду у США.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуку повідомий перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Амброськін.

Згідно з інформацією прокуратури США, киянка Олена Каліченко, якій на момент злочину було 27 років, знімала порноролики зі своєю 2-річною донькою. Відео вона відсилала своєму бойфренду з США, 50-річному рієлтору Джозефу Валеріо. Жінка отримала від нього 8 тисяч доларів за два десятки роликів і ще 12 тисяч “зелених” за диск, на якому було відверте відео дитини.

Валеріо заарештували майже одразу, йому присудили… 60 років тюрми. Щоб затримати Олену, її хитрістю заманили в США: сказали, що в її інтересах приїхати і дати свідчення проти чоловіка. Як тільки киянка зійшла з літака у Нью–Йорку, її одразу заарештували. Суд проти неї тривав кілька років і нині її посадили в тюрму на 20 років, після чого депортують в Україну.

“Це і є дійсно демократична країна. А для мене пішов вже десятий рік боротьби за безпеку дітей, нашого майбутнього, та їх захист від статевого насилля. Можливо, й в нашій чудовій країні настане час, коли злочинці за статеві злочини відносно дітей будут йти за грати на 20 років та 60 років“, – йдеться в дописі Амброськіна.

РЕКЛАМА:

Джерело.

загрузка...