“Не вона перша і не вона остання”: Відому українську журналістку побили. Поліцейський тільки посміхався.

Журналістка з Миколаєва Олена Левицька з подругами відпочивала вночі в клубі «Трумен» за столиком на другому поверсі.

Як розповіла Олена, близько опівночі вільних столиків вже не залишилося. До компанії дівчат підійшли троє – два хлопці і дівчина. Вони розташувалися у подружок за спиною. Пізніше один з хлопців пішов. Частина, що залишилася пара стояла прямо за спиною у Олени, пили, розмовляли між собою. Пізніше пара почала ставити брудний посуд на стіл до дівчат.

Лена покликала офіціанта і попросила прибрати трохи на столі. Офіціант зробив стоїть за спиною Олени дівчині зауваження. Після цього, дівчина підійшла зі спини, вилила Лена на голову напій, розбила об голову склянку і кинулася бити.

Ні охорона клубу, ні адміністрація на те, що відбувається, за словами Олени не відреагували. Нападницю відтягнули очевидці. Вони ж не дали їй втекти і утримували до приїзду поліції, каже Олена.

Олену з подругами вивели через чорний хід, мотивуючи це тим, що закривавлений вигляд дівчини «відлякує відвідувачів».

Браслети охорона з дівчат зірвала. На питання Олени, намагаються вони зробити вигляд, що напад стався не в їхньому закладі, нічого не відповіли. Дівчина підозрює, що супутник нападаючої заплатив охорони і відеозапис з камер спостереження може раптово зникнути. Журналістку забрала швидка. Їй наклали два шви. Сьогодні вона зняла побої і повторно побувала в поліції, де вчора написала заяву. За словами Олени, дільничний, який брав у неї вчора заяву, посміхаючись казав, що «не вона перша і не вона остання», натякав, що справою її ніхто займатися не буде.

Сьогодні постраждала дізналася, за яким слідчим закріплено справу, але зустрітися зі слідчим їй не вдалося. Дівчина побоюється, що поліція спробує «зам’яти» справу. Особистість нападаючої ніби як встановлена. Але Лена сумнівається, що нападала повідомила поліції своє справжнє ім’я і поліція перевірила її документи.

РЕКЛАМА:

Джерело.

загрузка...