“Втручання Зеленського може все змінити”: У справі Зайцевої знову неочікуваний поворот. Не розібралися до кінця

У справі про резонансну ДТП, де головними обвинуваченими стали Олена Зайцева і Геннадій Дронов, незважаючи на рішення суду, все ж вимальовуються нові нюанси – адвокат захисту розповів про плани залучити до справи увагу президента Володимира Зеленського.

“Втручання Зеленського може все змінити”: У справі Зайцевої знову неочікуваний поворот. Не розібралися до кінця

Втручання президента України Володимира Зеленського може змінити і хід справи, і сам вирок. Так Сергій Перепелиця, адвокат Геннадія Дронова, зазначив, що його не задовольнило рішення апеляційного суду:

«Касаційне оскарження буде, але після ознайомлення з вироком», – сказав він. Його підзахисний звернувся до ЗМІ і попросив підтримки, а також звернувся до президента України Володимира Зеленського.

Геннадій Дронов протягом усього тривалого судового процесу в справі по ДТП на Сумщині в Харкові наполягає на своїй невинності. Він, як, втім, і багато українців вважає, що основна провина лежить на Олені Зайцевій, а йому – просто не пощастило опинитися в непотрібному місці і в невідповідний час.

Для захисту Геннадія Дронова 14 серпня в суд прийшов адвокат Геннадій Токарев. У своєму виступі перед присутніми юрист буквально атакував Зайцеву фактами: він акцентував увагу на тому, що основною причиною трагедії стала величезна швидкість позашляховика дівчини.

За його словами, експертиза встановила, що кут між осями двох позашляховиків склав не 90 градусів, а 80, що свідчить про наступне: під час зіткнення Зайцева направила автомобіль вправо, в бік пішоходів. Зроблено це було спеціально, адвокат стверджувати не став, проте він здивувався, що суд не звернув уваги на цей момент в документах експертизи.

Токарев ще раз підкреслив, що якби Зайцева їхала повільніше, аварії б вдалося уникнути. До того ж, впевнений адвокат, не встановлена ​​причинний зв’язок між порушеннями Дронова та наслідками ДТП.
У середу, 14 серпня на засіданні суду ще до перерви слово взяв перший адвокат Дронова Сергій Перепелиця. Він нагадав, що йому тричі відмовили у виклику дніпровських експертів до суду, але ж саме вони встановили, що швидкість Lexus була 106 кілометрів на годину, а не 80, як це стверджують харківські фахівці. Також суд не встановив в повній мірі черговість обставин і їх характер.

«На графічній схемі видно, що автомобіль Дронова стоїть за кордоном лінії. Але знайти початок або кінець лінії неможливо. Експерти не виїжджали на місце і не вимірювали параметри, намалювавши схему в звичайній програмі», – підкреслив Перепелиця. Він також просив провести експертизу. Щоб встановити, чи знаходилася Зайцева на момент аварії під наркотиками і долучити до справи результати експертизи від 2 липня.

Так ще в березні цього року адвокат Дронова зробив важливу заяву. Адвокат одного з винуватців аварії подавав на апеляцію. Адвокат Геннадія Дронова, Сергій Перепелиця повідомив ще 22 березня, що його підзахисний збирається подавати на апеляцію вироку і оскаржити рішення суду:
«Якщо встигнемо, то в апеляцію звернемося вже сьогодні. Скарга готова, ми маємо намір домагатися виправдання і оскаржувати ряд порушень, які виявилися під час процесу. Так, наприклад, у вироку немає даних про швидкість, не вказані відомості, які говорили б про ступінь провини мого підзахисного», – розповів адвокат.

Більш того, тоді Перепелиця звернув увагу, що реєстрація петиції на сайті президента, а також поява групи «В підтримку Геннадія Дронова» в Facebook – все говорить про те, що його клієнта підтримує громадськість.

«Громадяни не згодні з таким вироком. Як і ми, вони бачать неточності і порушення».

РЕКЛАМА:

Джерело.

загрузка...